Navigace:

Články v září 2004

Intermot: Yamaha FZ6

16.září, 2004 |Články|Na mnichovské výstavě byla vystavena střízlivá barevná kombinace FZ6 s černým rámem, kyvkou i motorem a drobnějšími doplňky ve formě bočních krytů světla s předním štítkem, efektního dvojitého zadního blatníku.

2005 Yamaha FZ10 & FZS 1000 Fazer

16.září, 2004 |Články| Velká bublina právě splaskla. Naše tetelení po novém velkém fejzru FZ10 se odsouvá o další rok. Yamaha představila své novinky a velký bráška nakonec vyšel naprázdno. Motocykl, který byl vyhlášen Cycle World Magazine's jako světově nejlepší streetbike se bude pro rok 2005 vyrábět v nezměné podobě FZS 1000 / FZ1. Očekávejme tedy stále trubkový rám s 140 koňovým motorem a tahem lokomotivy.

Nově by se měl objevit v barvách lávově červené (Lava red) a ledově stříbrná (Mistral grey) což jsou barvy, které jsou v letošním roce použity na FZ6.

Fotečky FZ10, které se v předstihu objevily se ukázaly jako velmi dobrá fotomontáž, ale zároveň ukázala, jakým směrem by se nástupce FZS 1000 mohl ubírat. Těšme se tedy už teď na označení YAMAHA FZ10 Fazer pro rok 2006!

Kdo se chce pokochat virtuální realitou z litrového fejzra v úpravě pro USA, tak ať využije tento odkaz . Pro přehrání animace případně potřebujete Flash přehrávač plug-in.

První Bluetooth pro motocyklové přilby

15.září, 2004 |Články|Italská společnost Momodesign ve spolupráci s výrobcem mobilních telefonů Motorola pro nás připravila snímací sluchátko s mikrofonem, tak že můžeme telefonovat za jízdy i za klidu. Sluchátko se připevňuje vně přilby. Jak to celé vypadá se podívejte na flash demu Momodesign.

Nová Yamaha R6 pro rok 2005

15.září, 2004 |Články| Podzimní pytel s představováním motocklů pro rok 2005 se právě roztrhl. My samozřejmě čekáme na vysněný litr. Zatím Yamaha představila opět o něco vylepšenou R6, kde na první pohled postřehnete tři největší změny: přední radiální brzdiče, nové přední plně nastavitelné tlumiče a nižší rozměr přední pneu.

Překvapivě se v barevné nabídce objevuje pro tento model kompletně černé provedení, které má něco do sebe.

Kompletní zdroj informací o všech změnách je k dispozici na Yamaha Design Cafe.

Účastníci Velké Fazer projížďky po Evropě

2.září, 2004 |Články| Podle hlasování v anketě koukám, že se najde několik dobrodruhů, kteří by se rádi zúčastnili Velké Fazer projížďky po Evropě. Nastal pravý čas tyto motorkáře dát dohromady a domluvit se mezi sebou na podrobnostech celé akce

Svůj návrh akce jsem již představil a jak plyne čas, je třeba realizace. Nejprve žádám všechny kdo vědí, že pojedou, ať se přihlásí e-mailem na velkafazerprojizdka@krata.cz nebo dá zprávu v rámci Fazer konference. Dle počtu účastníků a jejich možností stanovíme optimální termín odjezdu. Zatím předběžně plánuji úterý 14.9. v 14.30 z Prahy a návrat v úterý 21.9. v průběhu dne.

Vstupenky na Intermot doporučuji ať si každý zajistí individuálně. Po e-mailu lze domluvit případné vyjímky. Bydlení plánuji pod stanem, pokud budou jiné požadavky na bydlení apod. tak dejte v e-mailu vědět. Očekávám vaše zprávy


fazer.krata.cz - všechny informace o motocyklech YAMAHA Fazer.
Píše -kráťa-, e-mail: krata@krata.cz. O webu fazer.krata.cz

nahoru