Navigace:

3.Fazer Italia sraz 17.-19. září 2004 - plán akce

3_fazer_italia_sraz.gif, 8 kB13.srpna, 2004 |Akce| Pro mezinárodně cestuchtivé fejzristy zde mám příleľitost účasti na 3.Fazer Italia srazu, který se koná ve dnech 17.-19. září v přímořském letovisku Marcelli di Numana blízko Ancony v oblasti Riviery del Conero, která patří mezi osm nejkrásnějąích míst v Itálii. Očekávám, ľe akce se zúčastní i spousta daląích zahraničních fejkzristů z okolních států, tak ľe bude určitě zajímavé nejen okouknout, ale i poznat a pokecat se zahraničními majiteli.

Náklady v místě na ubytování jsou 35 EUR na osobu a den, jídlo 15 EUR na den. Vstupní jednorázový poplatek je 10 EUR.

Sraz je naplánován na období kdy v Itálii je příjemné počasí, ľe se dá koupat v moři, ale jiľ nejsou tak veliká vedra, tak ľe lze tuto akci pojmout jako kratąí dovolenou u moře. Vzhledem k 1000km vzdálenosti místa akce od České republiky je na zváľení, zda akci nepojmout jako týdenní a cestu do místa akce si zpestřit několika dny v zatáčkách Dolomit či Alp.

Byl by o tuto akci mezi vámi zájem? Vydal by se někdo na tuto akci? Jel by si radąi sám nebo ve skupině ostatních českých fejzristů? Očekávám vaąe komentáře a vzkazy.

Originální informace nalazenete na webu www.fazeritalia.com. Pro čtení se vám bude určitě hodit italsko-český překladový slovník.


fazer.krata.cz - všechny informace o motocyklech YAMAHA Fazer.
Píše -kráťa-, e-mail: krata@krata.cz. O webu fazer.krata.cz

nahoru