Navigace:

Obsah:

1. Setkání Fazer konfery

Ondrův fejzr v úleJe sobota 13. září 2003 dopoledne. Z mračen valících se po obloze se dá očekávat jen jediné, přesto usedáme na motorky. Koná se přece první setkání majitelů Fazerů z internetové konference. Jako místo setkání je zvolena motorkářská jeskyně na Českolipsku. Její prostory zaručují dobré zázemí pro zmrzlé a promočené účastníky. Okolo dvanácté hodiny se počítadlo motorek zastavuje na čísle sedm. Není to moc, ale vzhledem k počasí je to slušné. Společně usedáme ke kulatému stolu a vedeme bouřlivé diskuse o čem jiném než o Yamaze FAZER.

Ani neustávající déšť nás nemohl odradit od vyjížďky jejíž cílem je letiště Hradčany. Počasí se stále nechtělo umoudřit, a tak místo blbnutí na letištní ploše využíváme azyl jednoho z mnoha opuštěných hangárů. Zde se taky zanedlouho loučíme, vetší část směřuje do tepla svých domovů, zbytek se vrací do jeskyně, kde pokračují v zábavě do brzkých ranních hodin.

První setkání proběhlo v komorní, ale příjemné atmosféře jen je škoda toho počasí. Ještě se nedá mluvit o tradici, ale co není muže být, základní kámen už je položen.

1. Setkání Fazer konferyNa setkání přijeli tři FZS600 s novou tváří, tři se starou a jeden FZS 1000. Nejvzdálenější a zároveň nejpromočenější byl Ondr@ z Rožnova pod Radhoštěm, který absolvoval vzdálenost 380km. O trochu lip na tom byl Ota z Tachova se svými 273km. Nejupravenějšího Fazera 600 měl Kráťa. Jako nejlepší pochutina byla zvolena česnečka a jako tekutina 11° pivečko, kterému zdatně sekundoval čaj s kofolou.

Ondra

Další zážitky konferenčníků:


fazer.krata.cz - všechny informace o motocyklech YAMAHA Fazer.
Píše -kráťa-, e-mail: krata@krata.cz. O webu fazer.krata.cz

nahoru